Zadzwoń: +48 501 262 022

Ogrzewanie podłogowe Danfoss

Bezprzewodowy system regulacji CF2 dla wodnego ogrzewania podłogowego

  • Zaprojektowany z myślą o dobrym samopoczuciu naszych klientów.

  • Nowy system CF2+ zapewnia nam ponadczasowy wygląd, prostą obsługę, indywidualną temperaturę dla pokoju i podłogi oraz możliwość bezprzewodowego zdalnego sterowania.

CF2+ - prawdziwy i niepowtarzalny komfort ogrzewania podłogowego

  • Danfoss rozpoczął produkcję nowoczesnego systemu regulacji bezprzewodowej dla wodnego ogrzewania podłogowego. System CF2+ jest bardzo łatwy w obsłudze, zapewnia maksimum komfortu oraz redukuje koszty energii.
  • Termostaty pokojowe systemu CF2+ mają ponadczasowy i elegancki wygląd, który wpasuje się w każde otoczenie. W standardowych termostatach pokojowych temperatura jest regulowana za pomocą pokrętła, podczas gdy termostaty cyfrowe pokazują bieżącą lub wstepną temperaturę pomieszczenia na ciekłokrystalicznym wyświetlaczu. Seria CF2+ zawiera także termostaty zabezpieczone przed niepotrzebną regulacją temperatury – idealnie nadają się do pokoju dzieciecego i miejsc publicznych.
  • Nowy system CF2+ pozwala nastawiać temperaturę podłogi niezależnie od temperatury pokoju. Odbywa się to za pomocą nowych i wyjątkowych termostatów pokojowych CF-RF z ciekłokrystalicznym wyświetlaczem i wbudowanym czujnikiem na podczerwień, który pozwala regulować temperaturę powierzchni podłogi w określonych granicach.
  • CF2+ może być również kontrolowany poprzez pilota zdalnego sterowania. Pilot umożliwia kontrolę nad wszystkimi termostatami w danym systemie i pozwala zmieniać ich ustawienia. Posiada także opcję programowania strefowego i czasowego, jest to przydatne np. w trackie wyjazdów wakacyjnych, kiedy chcemy, aby było ciepło w naszym domu po powrocie.
  • CF2+ jest to unikalny system, który tworzy prawdziwy komfort ogrzewania podłogowego i wpływa na dobre samopoczucie w codziennym życiu, niezaleznie od tego czy instalacja jest nowa czy też ulepszona już istniejąca.