Zadzwoń: +48 501 262 022

DHP-R gruntowa pompa ciepła do zastosowań komercyjnych

Opis produktu:


Dostarcza ciepło zimą i chłód latem

Danfoss DHP-R jest pompą ciepła nadającą się do wszystkich budynków z zapotrzebowaniem na mocy do 550 kW. Instalacja może być zaadoptowana do potrzeb budynku i łatwo uzupełniona również o rozwiązanie do chłodzenia. Dzięki temu uzyskuje się tanie alternatywne rozwiązanie w porównaniu do instalacji kosztownego systemu chłodzenia.


Działa z innymi systemami grzewczymi

DHP-R obsługuje wszystkie typy istniejących systemów dodatkowego ogrzewania. Jeśli użytkownik zdecyduje się na rozwiązanie biwalentne ze szczytowym źródłem ciepła, DHP-R zarządzając całym systemem użyje go tylko w tej sytuacji, kiedy będzie to absolutnie niezbędne.

DHP-R to niezawodne i wydajne pompy ciepła o mocy od 20 do 42 kW. Tworząc kaskady pomp można osiągnąć jeszcze wyższe wydajności.


Produkcja gorącej wody z możliwością likwidacji bakterii Legionella

Danfoss DHP-R produkuje ciepłą wodę użytkową szybko i sprawnie. Temperatura wody jest dostatecznie wysoka, aby zapobiec rozwojowi bakterii Legionella. Jako dodatkowe zabezpieczenie, już w cenie, DHP-R może regularnie i planowo podgrzewać ciepłą wodę, aby minimalizować to ryzyko.

Zaawansowany system sterowania, który jest łatwy do kontrolowania i monitorowania przez Internet. Danfoss DHP-R posiada zaawansowany system kontroli. Rozwiązanie jest wyposażone w zintegrowany serwer WWW i może być łatwo kontrolowane przez Internet. Idealne dla tych, którzy zarządzają lub korzystają z kilku budynków. Wystarczy podłączyć kabel sieciowy do pompy ciepła, aby z dowolnego miejsca na świecie otrzymywać informacje o aktualnych temperaturach pracy, historii, itd., czy też zmieniać ustawienia za pośrednictwem Internetu. System posiada również wysoki poziom bezpieczeństwa, który uniemożliwia nieupoważnionym użytkownikom dokonywanie zmian w ustawieniach.

Jeśli coś musi być zmienione lub naprawione serwisant jest automatycznie powiadamiany przez e-mail lub SMS.