Zadzwoń: +48 501 262 022

DHP-S gruntowa pompa ciepła średniej mocy do zastosowań komercyjnych


Opis produktu:

Wydajna, niedroga i łatwa do doboru, pompa ciepła DHP-S została zaprojektowana specjalnie dla instalacji w większych domach i lekkich obiektach komercyjnych.

Właściwości urządzenia

Urządzenie przeznaczone jest do wszystkich rodzajów dolnego źródła, czy to będzie podłoże skalne, grunt powierzchniowych lub wody podziemne, i oferuje wiele korzyści, w tym:

Kompaktowy rozmiar, niezbędny do łatwej i szybkiej instalacji.
Wysoka wydajność przy jednoczesnym mniejszym zużyciu energii.
Wbudowany wymiennik gazu gorącego przeznaczony do uzyskiwania wyższych temperatur ciepłej wody użytkowej bez obniżania współczynnika COP i jednoczesnym ogrzewaniu budynku. Odzysk ciepła z gazu gorącego umożliwia również przegrzew dezynfekcyjny zasobnika c.w.u.
Możliwość sterowania dwoma systemami grzewczymi jednocześnie.


Różne możliwości

Do urządzenia można łatwo dodać dodatkowe opcje, w tym kontrola online z wiadomościami tekstowymi i ostrzeżeniami na e-mail czy też chłodzenie, dzięki któremu uzyskuje się kompletny system do komfortowych budynków wielorodzinnych przez cały rok. DHP-S pojawia się w bardzo konkurencyjnej cenie, która jest tylko dodatkiem do oszczędności klientów, które uzyskują i tak dzięki montażowi i eksploatacji pompy ciepła.


Doskonała kontrola

DHP-S umożliwia równowagę pomiędzy komercyjnymi systemami zasilającymi, efektywnością i łatwością zastosowania. Jest to rozwiązanie dla swojego grupy docelowej „szyte na miarę”. Po prostu „ustaw i zapomnij”. System sterowania zapewnia pełen komfort funkcjonowania klientów bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat za zbędne dodatkowe funkcje.


Bezproblemowy upgrade

DHP-S bez problemu można podłączyć pod już istniejący system ogrzewania tradycyjnymi paliwami kopalnymi.  Dzięki elastyczności podłączenia pompy ciepła można łatwo przełączać źródła ciepła, przy zachowaniu już istniejącego systemu dystrybucji ciepła, podgrzewaczy wody, itd. Po zoptymalizowaniu system jest gotowy do uruchomienia i klienci szybko zapominają o tym, skąd czerpią ciepło. To, czego nie zapominają to skuteczne, tanie, przyjazne dla środowiska źródło ciepła dające komfort i wygodę na wiele lat. Zakres DHP-S obejmuje niezawodne i wydajne pompy ciepła o mocach: 20, 26, 35, 42 kW.