Zadzwoń: +48 501 262 022

Dlaczego my?

Certyfikaty

Jak do nas trafić?

Istniejemy na rynku od 1990 roku.

Specjalizujemy się w świadczeniu usług w zakresie projektowania i realizacji systemów ogrzewania wykorzystujących pompy ciepła, zarówno pompy ciepła gruntowe, jak i pompy ciepła powietrzne. Ponadto w zakresie naszej działalności projektowej i montażowej jest wentylacja z odzyskiem ciepła (rekuperacja), klimatyzacja oraz fotowoltaika. Wykonujemy ogrzewanie podłogowe, ogrzewanie akumulacyjne, przydomowe oczyszczalnie ścieków oraz instalacje elektryczne.W naszej praktyce zawodowej szeroko stosujemy nowoczesne urządzenia wykorzystujące odnawialne źródła energii takie jak pompy ciepła, panele fotowoltaiczne, rekuperatory itp.

Zapewniamy kompleksową obsługę, od projektu, poprzez dostawę urządzeń, montaż, na serwisie kończąc. Wykonujemy usługi w obiektach mieszkalnych, przemysłowych oraz użyteczności publicznej. Współpracujemy z wieloma czołowymi producentami pomp ciepła. Posiadamy autoryzacje na montaż oraz serwis gwrarancyjny i pogwarancyjny pomp ciepła Naszą dewizą jest najwyższa jakość, solidność i terminowość wykonywanych przez nas usług.

Zapraszamy do współpracy.

Miło nam poinformować Państwa, że od dnia 14.06 2014 r. posiadamy tytuł Europejskiego Certyfikowanego Instalatora Pomp Ciepła nadany przez Europejskie Stowarzyszenie Pomp Ciepła EHPA z siedzibą w Brukseli.

Certyfikat przyznawany jest firmom posiadającym duże doświadczenie w instalacji pomp po odbyciu specjalistycznego szkolenia oraz zdaniu egzaminu na poziomie europejskim.

Uznawany jest we wszystkich krajach europejskich, w których jest EUCERT.

Baza instalatorów  z certyfikatem dostępna jest tutaj:

http://www.ehpa.org/european-certified-hp-installer/certified-installer-database/?tx_ehpaeucert_pi1%5Bcert_id%5D=315

Dbamy o środowisko

Nowoczesne urządzenia

Dokonujemy wszelkich starań, by nasze urządzenia były ekologiczne, i przyjazne środowisku.

Oszczędność energii i kosztów

Odpowiednio przemyślane systemy ogrzewania pozwalają na znaczne obniżenie domowych rachunków.