Witamy na stronie firmy SATRONIK
Znajdź nas na portalach społecznościowych.

Ogrzewacze wody

Najnowocześniejsze techniki grzewcze.

Przepływowe podgrzewacze wody

Zasadą działania przepływowych podgrzewaczy wody jest pobór prądu tylko w momencie korzystania z ciepłej wody. Blok grzewczy rozpoczyna pracę gdy odkręcamy kran. Zużywamy tylko tyle energii, ile jest konieczne. Dodatkową zaletą tych urządzeń jest mały ciężar, niewielkie wymiary, możliwość montażu w miejscu poboru wody.

Pojemnościowe podgrzewacze wody

Pojemnościowe ogrzewacze wody dają możliwość równoczesnego korzystania z ciepłej wody przez wielu użytkowników. Stała temperatura wody w zbiorniku jest utrzymywana za pomocą termostatu, a dzięki wysokiej jakości izolacji (poliuretan), straty ciepła są minimalne (np. 100 l wody traci zaledwie 0,4 °C na godzinę.)

AEG technika grzewcza

Ogrzewacze wody użytkowej

Ciepła woda do kąpieli i prysznica lub umywalki, gorąca woda do mycia, wrząca na herbatę, kawę i do innego celu: tak wszechstronne, jak jej stosowanie, są również sposoby jej przygotowania. Im krótsza droga przygotowanej, ciepłej wody do Użytkownika, tym lepiej dla zużycia energii. Dlatego proponujemy rozmaite ogrzewacze przepływowe, pojemnościowe czy urządzenia gotujące wodę – dostosowane do Twoich potrzeb w każdym miejscu i czasie. Urządzenia pracują na Twój komfort: szybko gorąca woda przy jak najmniejszych kosztach.

Ogrzewacze przepływowe

Ogrzewacze przepływowe

Przepływowe ogrzewacze wody zapewniają komfort pod prysznicem bez wahań temperatury wody. Elektroniczne przepływowe ogrzewacze wody AEG gwarantują utrzymanie temperatury z dokładnością do jednego stopnia i niskie zużycie energii – dostępne są również jako małe ogrzewacze przepływowe.

Urządzenia gotujące wodę

Urządzenia gotujące wodę

THERMOFIX GL i K – mistrzowie w oszczędzaniu energii! Kompaktowe wzornictwo i wielorakie możliwości montażu na ścianie czynią THERMOFIX idealnymi urządzeniami do gotowania w każdej kuchni.

Małe ogrzewacze pojemnościowe

Małe ogrzewacze pojemnościowe

Nowoczesne, małe ogrzewacze pojemnościowe to propozycja AEG na ekomoniczne rozwiązanie ciepłej wody: do wyboru jako urządzenia zwykłe, jako oszczędne z funkcją OEKO DropStop, albo jako tradycyjne montowane nad- lub umywalką.

Pojemnościowe ogrzewacze wiszące

Pojemnościowe ogrzewacze wiszące

Innowacyjna technika, najnowocześniejsze wzornictwo: ogrzewacze pojemnościowe DEM…Comfort w sześciu wersjach pojemności spełniają idealnie wymogi centralnego lub decentralnego zaopatrzenia w ciepłą wodę.