Zadzwoń: +48 501 262 022

Kolektory słoneczne WATT


Bądź ekologiczny!

Kolektory słoneczne to urządzenia za pomocą których możemy korzystać z darmowej energii słonecznej. Znane są na rynku od wielu lat i zdobywają sobie coraz większe grono zwolenników.

Typy kolektorów

W naszej ofercie znajdziecie Państwo dwa typy kolektorów słonecznych, płaskie kolektory słoneczne WATT oraz próżniowe kolektory słoneczne WATT CPC. Solary produkcji firmy Watt cechują się niebywałą trwałością oraz wysokimi osiągami, potwierdzonymi licznymi certyfikatami europejskimi.

Szeroka gama modeli

Dostępna jest szeroka gama modeli, w swojej ofercie mamy kilka wymiarów każdego z kolektorów. Modele różnią sie także budową, wprowadziliśmy do naszych urzadzeń nowoczesne absorbery VIP oraz walcowane lustra CPC!

Kolektory płaskie

Kolektory płaskie to proste, tanie i najbardziej znane urządzenia dostępne na rynku. Idealnie służą do efektywnego podgrzewania wody użytkowej, basenów oraz wspomagania niskotemperaturowych systemów centralnego ogrzewania.

Próżniowe kolektory słoneczne

Próżniowe kolektory słoneczne WATT CPC z są równie efektownym i nowoczesnym źródłem ciepła. Dają możliwość przygotowania ciepłej wody użytkowej, wspomagania centralnego ogrzewania w domach jedno i wielorodzinnych, hotelach, pensjonatach, obiektach służby zdrowia, obiektach sakralnych, jak i również podgrzewania wody basenowej. Wysoka całoroczna sprawność i wydajność energetyczna stawia kolektory próżniowe w czołówce wybieranych przy realizacji inwestycji solarnych w Polsce i za granicą.